FARBIVÁ A VÔNE

Príchuť do balzamov na pery, káva, 10 ml

Skladom: 8 bal.
Kód produktu: BAL009_10
INCI: Parfum/ Fragrance
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 5/2023
Šarža: 795093
Jednotková cena: 209,00 € / l

2,09 € s DPH

Popis produktu

Príchuť do balzamov na pery, káva,

Aromatické oleje (príchute do balzamov) sa používajú do balzamov, rúžov, leskov na pery, ako prísada do masážnych olejov, telových sprejov, parfumov či do kúpeľných produktov pre seba, ale aj pre vašich domácich miláčikov.
Nepoužívajte ich do sviečok alebo mydiel. Používajte ich v malých množstvách, inak vám v balzamoch môžu chutiť horko.

Príchuť do balzamov na pery je vonný olej, ktorý obsahuje iba bezpečné zložky, ktoré je možné naniesť na pery. Sám o sebe nenesie žiadnu chuť a ak chcete, aby váš balzam chutil sladko, odporúčame ochutiť balzam stéviou. Ku každej zakúpenej príchuti pribaľujeme 1 g stévie na ochutenie balzamu. Stévia je zmiešaná s maltodextrínom, ktorý jej umožní sa v balzame lepšie rozptýli. Keďže stévia je rozpustná vo vode, nikdy nedôjde k jej úplnému rozpusteniu v balzame, ktorý je na olejovej báze.

Pri výrobe balzamu nezmiešajte stéviu s olejovou zložkou, pretože obsahuje aj väčšie častice, ktoré by bolo v balzame cítiť a usádzali by sa. Vysypte stéviu do priepustného sáčku (napríklad čajového) a dajte ho lúhovať do roztopených olejov. Cez sáčik prejdú všetky malé častice, ktoré sa v balzame rovnomerne rozptýlia. Zo sáčiku po lúhovaní dobre vytlačte všetok olej a dôkladne rozmiešajte.

Naše príchute sa vyrábajú pomocou destilovaného frakcionovaného kokosového oleja, ktoré slúži ako rozpúšťadlo na uvoľnenie vône.
Sú bez ftalátov, neobsahujú lepok, formaldehyd a ani látky uvoľňujúce formaldehyd.

Alergény: citral 0.03%, limonene 19%, linalool 0.01%

Odporúčané dávkovanie do prípravkov na pery podľa IFRA: až do 100 %

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Viete, aký je rozdiel medzi príchuťou do balzamu a vonným olejom?
Prečítajte si na našom blogu.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.