FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, divoký muž, 150 ml

Skladom: 0 bal.
Kód produktu: VO143_150
INCI: Parfum/ Fragrance
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti: 6/2023
Šarža: 827987
Jednotková cena: 96,60 € / l

14,49 € s DPH

Popis produktu

Táto vonná kompozícia pripomína vôňu savage od Diora. Začína sa vrchnými tónmi bergamotu s absolue z ruže. Nasleduje závan jemnej modrej oblohy, sečuánskeho korenia a magnólie. Základ vône tvoria tóny ambry a zmyselného pižma.


Vrchné tóny: bergamot Reggio, ruža absolue


Stredné tóny: modrá obloha, sečuánske korenie, magnólia


Spodné tóny: ambra, pižmo


Vonný olej neobsahuje ftaláty.


Obsah vanilínu: 0,1 % (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)


Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.


Kompatibilita s gélovými sviečkami: áno


Naše vonné oleje sú syntetické oleje, ktoré sú vyrobené v USA a spĺňajú najprísnejšie globálne normy RIFM a IFRA, pričom všetci výrobcovia sú členmi IFRA. Okrem toho podliehajú programu trojitej kontroly kvality. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality. Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.


Výroba mydiel: Pri studenom procese výroby mydiel neurýchľuje stopu, neoddeľuje sa a vôňa je veľmi silná, príjemná a trvácna. Mydlo sa výborne leje.


Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.


Dávkovanie: Presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente.


Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.


Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.


Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.


Poznámka pre citrusové vône: Citrusové vône môžu mať pri spaľovaní zápach podobný palivu. Odporúčame nalievať sviečky s citrusovými tónmi pri najnižšej možnej teplote alebo do týchto vôní pridať malé množstvo vanilky, aby ste predišli zápachu paliva.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.