FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, prírodný, med 10 ml

Skladom: 22 bal.
Kód produktu: VON001_10
INCI:
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti:
Šarža: 5155797-20
Výrobca:

4,49 € s DPH

Popis produktu

Nádherná vôňa čistého medu! Náš PRÍRODNÝ VONNÝ OLEJ je extrahovaný priamo z medu, bez alergénov, s IFRA certifikátom a v potravinárskej kvalite.

Med je bohatý najmä na vitamíny B6, B12, C, tiamín, niacín, riboflavín, kyselinu pantoténovú, aminokyseliny, antioxidanty a širokú škálu minerálov ako vápnik, železo, horčík, mangán, fosfor, draslík alebo zinok.
Má silné antibakteriálne, protiplesňové a protizápalové účinky. Pomáha upokojiť a očistiť pokožku a zmierňuje zápaly. Ide o prirodzený zvlhčovač, čo znamená, že pomáha priťahovať a udržiavať vlhkosť v pokožke, takže pokožka ostáva jemná, hebká a hydratovaná.

Táto prírodná vôňa je výborná pri problémoch ako akné, ružienka, rôzne druhy ekzémov, psoriáza, ale aj všeobecne na suchú a citlivú pokožku.

Určite ho využijete pri výrobe balzamov na pery, pleťových krémov a čistiacich vôd, šampónov, kondicionérov a sprchových produktov.

Odporúčané dávkovanie:
Krémy a mlieka: 2 %
Šampóny a čistiace produkty (rinse-off): 7 %

Táto vôňa neobsahuje žiadny z 26 alergénov zo 7. pozmeňujúceho a doplňujúceho návrhu smernice o kozmetických výrobkoch Európskej únie (EÚ) - príloha III.

INCI: Mel(Honey) Extract
CAS n°: 872045-21-1

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.