NÁRADIE A POMÔCKY

MusK soľné mydlo, Soľný kryštál, 100 g

Skladom: 4 ks
Kód produktu: M_083kra
INCI: Sodium Cocoate, Sodium Chloride, Sodium  Nigella Sativa Seedate, Sodium Theobroma Grandiflorum Butterate, Glycerine, Aqua, Citrus Aurantifolia Peel Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Indigo Natur, Limonene*, Citral*, Geraniol*, Linalool*
Krajina pôvodu: Slovensko
Dátum minimálnej trvanlivosti:
Šarža:

5,00 € s DPH

Popis produktu

Soľný kryštál je jedno z mydiel soľnej rady MusK. Mydlá vznikajú kombináciou zmydelnených olejov, konkrétne kokosového, oleja z čiernej rasce a cupuacu masla. Kombinácia olejov bola zvolená tak, aby našu pokožku zjemňovala, pomáhala obnoviť jej prirodzenú vlhkosť a elasticitu.
Mydlo obsahuje kombináciu esenciálnych olejov vetiver, patchouli a limetka, ktoré mu dodávajú zemitú vôňu.
Veríme, že si soľné mydlá zamilujete tak ako my.

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silno preparfumované mydlá, ale jemné prírodné vône. Naše soľné mydlá obsahujú vysoké množstvo jemne mletej morskej soli, ktorá im dodá tvrdosť a blahodárne účinky.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umývaniami udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na mydelničke alebo visí na magnetke, v sieťke alebo na špagátiku. Odvďačí sa vám dlhšou trvácnosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Všetky naše mydlá sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleje a maslá s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôni.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na Slovensku a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracovanú hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Rozmery mydla sú približne 6 x 6 x 2,5 cm.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI):

Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Sodium Chloride (morská soľ), Sodium  Nigella Sativa Seedate (zmydelnený olej z čiernej rasce LZS), Sodium Theobroma Grandiflorum Butterate (zmydelnené cupuacu maslo LZS), Glycerine (glycerol), Aqua (voda), Citrus Aurantifolia Peel Oil (EO limetka), Vetiveria Zizanoides Root Oil (EO vetiver), Pogostemon Cablin Leaf Oil (EO pačuli), Indigo Natur (prírodné farbivo indigo), Limonene*, Citral*, Geraniol*, Linalool*

*prirodzene obsiahnuté v esenciálnych olejoch