FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, sladký ananás 100 ml

Skladom: 6 bal.
Kód produktu: VO248_100
INCI: Parfum/Fragrance
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti:
11/2024
06/2025
Šarža:
202308
SB12407
Jednotková cena: 119,90 € / l

11,99 € s DPH

Popis produktu


Tropické, sladké a šťavnaté kúsky zrelého ananásu doplnené o vôňu šupky. Vôňa sedí na základoch pomarančovej šťavy a vanilky.

Obsah vanilínu: 2,5-5% (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

Bod vzplanutia: 94°C

Dávkovanie: kozmetika a mydlá 1-5%, sviečky 5-10% (presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente).

Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.

Tieto vonné oleje sú syntetické oleje vyrobené v EÚ a spĺňajú najprísnejšie normy IFRA. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality.

Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.

Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.

Dávkovanie: Presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente.

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.