PRÍSADY DO KOZMETIKY

Euxyl PE 9010, konzervant, 100 ml

Skladom: 9 bal.
Kód produktu: KON110_100
INCI:
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti:
Šarža:
Výrobca:

7,99 € s DPH

Popis produktu

Konzervanty sú látky, ktoré pomáhajú predĺžiť životnosť vašich kozmetických produktov. Bojujú proti baktériám, kvasinkám, hubám a plesniam v kozmetike a to tak, že na určitú dobu dokážu zastaviť ich množenie. Sú potrebné všade tam, kde do výrobkov pridávate vodu. Tieto ich vlastnosti ich však predurčujú k tomu, že v čistom stave môžu byť jedovaté alebo toxické, ich dávkovanie do kozmetických produktov je minimálne.

Euxyl je kvalitný konzervant bez parabénov pochádzajúci zo Švédska. Je obzvlášť vhodný do kozmetiky, ktorá ostáva na tele a neoplachuje sa ako telové krémy, deodoranty, lesky na pery a rúže, čistiace vody, masky na tvár, peelingy, ale je tiež vhodný aj do šampónov a kondicionérov.
Konzervant Euxyl pôsobí veľmi spoľahlivo proti baktériám, kvasinkám a plesniam. Je možné ho použiť do emulzií, tekutín, pri výrobe vlhčených utierok aj pri výrobe prírodných produktov.
Dávkovanie: 0,5 – 1 % (5-10 ml na 1 l)Maximálne povolené dávkovanie podľa nariadenia EÚ 76/768/EEC je 1,1 % do prípravkov, ktoré sa opachujú aj do prípravkov bez oplachovania.

INCI: Phenoxyethanol & Ethylhexylglycerin
CAS n°: 122-99-6 a 70445-33-9

Pôvod: vyrobené z kokosu

Dátum minimálnej trvanlivosti: 12/2019

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.