ZÁKLADNÉ SUROVINY

Kvetinová voda, hydrolát, Manuka Honey, 100 ml

-21%
Skladom: 106 bal.
Kód produktu: HYD480_100
INCI: Leptospermum scoparium (Manuka) Floral Water & Polylysine (0,005%)
Krajina pôvodu: Nový Zéland
Dátum minimálnej trvanlivosti: 5/2023
Šarža: 010101/9012B
Jednotková cena: 32,90 € / l
Pôvodná cena: 4,19 €

3,29 € s DPH

Popis produktu

Kvetinová voda, hydrolát, Manuka Honey, 1ml

Kvetinová voda Manuka Honeyupokojujúce, antibakteriálne a omladzujúce účinky na pleť. Má výrazné liečivé účinky, preto sa odporúča pri liečení kožných mykóz, infekciách nechtových lôžok, svrbení pokožky a odreninách a tiež pri bodnutí hmyzom. Výborne sa kombinuje s hydrolátom Ruža, Bobkový list, Bergamot, Zázvor, Jalovec, Levanduľa, Peppermint, Rozmarín, Santalové drevo, Ylang Ylang.

Kvetinová alebo kvetová voda je aromatická voda, ktorá vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe esenciálnych olejov. Ide o veľmi kvalitný, čistý prírodný produkt. Keďže vznikajú pri destilácii silíc, obsahuje všetky cenné rastlinné esencie, ale v oveľa miernejšej forme. Obvykle obsahuje menej ako 1% esenciálneho oleja, je možné ich preto použiť priamo na kožu. Vhodné sú aj pre tehotné ženy a novorodencov (závisí od konkrétnej byliny). Kvetinové vody podporujú prirodzené pH pokožky, pokožku upokojujú a osviežujú, majú liečivé účinky na zapálenú a poškodenú pleť.

Je možné ich použiť samostatne alebo v kombinácii s inými prísadami ako pleťové a telové tonikum, pri výrobe krémov, telových mliek a ílových masiek. S obľubou po ňom siahnite ak potrebujete odličovač, čistiacu voda, ústnu vodu alebo ukľudňujúci obklad na unavené oči, základ aromatických telových sprejov a parfumov, prísadu do šampónov, sprchových gélov, šumivých bômb do kúpeľa na prevoňanie priestorov. . Určité vône pôsobia antisepticky.

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

 

Akciová cena sa vzťahuje na tovar so skrátenou zárukou.