ZÁKLADNÉ SUROVINY

Kvetinová voda, hydrolát, šalvia lekárska, 100 ml

Skladom: 122 bal.
Kód produktu: HYD770_100
INCI: Sage officinalis water, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroace Acid, Tocopherol
Krajina pôvodu: Veľká Británia
Dátum minimálnej trvanlivosti: 12/2024
Šarža: 220002300
Jednotková cena: 19,90 € / l

1,99 € s DPH

Popis produktu

Kvetinová voda, hydrolát, šalvia lekárska, BIO

Kvetinová voda Šalvia je výborná na akneóznu pleť, spôsobenú hormonálnymi zmenami, má deodoračné účinky. Vhodná je tiež na starostlivosť o vlasy (najmä v kombinácii s aloe vera), ktoré majú tendenciu nadmerne vypadávať - má sťahujúce vlastnosti, upokojuje, povzbudzuje a stimuluje vlasový koreň.

Kvetinová alebo kvetová voda je aromatická voda, ktorá vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe esenciálnych olejov. Ide o veľmi kvalitný, čistý prírodný produkt. Keďže vzniká pri destilácii silíc, obsahuje všetky cenné rastlinné esencie, ale v oveľa miernejšej forme. Obvykle obsahuje menej ako 1% esenciálneho oleja, je možné ich preto použiť priamo na kožu. Vhodné sú aj pre tehotné ženy a novorodencov (závisí od konkrétnej byliny). Kvetinové vody podporujú prirodzené pH pokožky, pokožku upokojujú a osviežujú, majú liečivé účinky na zapálenú a poškodenú pleť.

Je možné ich použiť samostatne alebo v kombinácii s inými prísadami ako pleťové a telové tonikum, pri výrobe krémov, telových mliek a ílových masiek. S obľubou po ňom siahnite ak potrebujete odličovač, čistiacu voda, ústnu vodu alebo ukľudňujúci obklad na unavené oči, základ aromatických telových sprejov a parfumov, prísadu do šampónov, sprchových gélov, šumivých bômb do kúpeľa na prevoňanie priestorov. . Určité vône pôsobia antisepticky.

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.