FARBIVÁ A VÔNE

MICA, AquaPearls, Gold dust, 10 g

Skladom: 27 bal.
Kód produktu: FM994_10
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide Red
Krajina pôvodu: Španielsko
Dátum minimálnej trvanlivosti:
12/2025
Šarža:
000117
Jednotková cena: 219,00 € / kg

2,19 € s DPH

Popis produktu


MICA prášky sú práškové pigmenty schválené na použitie do kozmetiky. Mica je sľuda, minerál nachádzajúci sa v prírode, ktorý je zomletý na jemný prášok a farbený prírodnými oxidmi.

Mica AquaPearls sú perleťové, jemne trblietavé farbivá, ktoré sú špeciálne vyvinuté tak, aby sa ich čiastočky lepšie rozpúšťali vo vode. Sú určené prioritne do oplachových produktov a do produktov určených do vody. Sú vynikajúce na zafarbenie šumiviek, solí do kúpeľa, šampónov, sprchových gélov, akrylových farieb, umeleckých akvarelov a podobne.

Ak ste doteraz mali skúsenosť, že produkty farbené mica práškami zanechali na vani alebo umývadle farebné stopy, so sériou AquaPearls sa vám to nikdy nestane.

AquaPearls ponúka škálu farebných odtieňov, ktoré je možné vzájomne miešať.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Skladujte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením a vydrží vám až 5 rokov.

MICA prášky v našej ponuke sú najčistejšie sfarbené sľudy s kozmetickým stupňom v EÚ, nikdy neboli testované na zvieratách a sú vhodné aj pre vegánov.

Všetky glitre, dvojfarebné pigmenty ako aj MICA prášky/pigmenty z našej ponuky pochádzajú prioritne od výrobcov z USA, Európy a Ázie, čím garantujeme kvalitu a taktiež uisťujeme, že nedisponujeme ponukou z Indie, kde je na extrémne ťažké práce v baniach zneužívaná detská pracovná sila.