FARBIVÁ A VÔNE

MICA, práškové farbivo, Lime, 200 g

Skladom: 1 bal.
Kód produktu: FM733_200
Predpokladaný dátum naskladnenia: 28. 06. 2024
Možnosť predobjednať: 5 bal.
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Chromium (111) Oxide, Iron Oxide Yellow
Krajina pôvodu: Španielsko
Dátum minimálnej trvanlivosti:
12/2025
Šarža:
55197
Jednotková cena: 139,95 € / kg

27,99 € s DPH

Popis produktu


MICA alebo tiež mika je prírodné farbivo, pigmentový prášok, ktorý sa získava zo sľudy. Je nerozpustný a má perleťové, kovové alebo chameleónové odtiene. Tieto mikroskopické čiastočky sľudy v kozmetických prípravkoch odrážajú alebo rozkladajú svetlo, vďaka čomu prirodzene kryjú nedokonalosti pleti a rozžiaria ju.

MICA farbivo nie je rozpustné vo vode ani v oleji. Pokiaľ hľadáte farbivo do produktov do vane ako šumivky, soli do kúpeľa, šampóny a podobne, pozrite si našu ponuku AquaPearls pigmentov.

MICA farbivá využijete najmä pri výrobe:

- minerálneho make-upu,

- púdrov,

- očných tieňov,

- leskov na pery,

- balzamov na pery a rúžov,

- pleťových krémov,

- lakov na nechty,

- mydiel

Pri použití do sviečok je potrebné otestovať správne horenie knôtu, keďže niektoré kombinácie môžu upchávať knôt. Výborne sa hodia na dotvorenie povrchu už vytvorenej sviečky.

MICA prášky skladujte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením a vydržia vám až 5 rokov.

MICA prášky v našej ponuke sú najčistejšie sfarbené sľudy s kozmetickým stupňom v EÚ, nikdy neboli testované na zvieratách a sú vhodné aj pre vegánov.

Všetky glitre, dvojfarebné pigmenty ako aj MICA prášky/pigmenty z našej ponuky pochádzajú prioritne od výrobcov z USA, Európy a Ázie, čím garantujeme kvalitu a taktiež uisťujeme, že nedisponujeme ponukou z Indie, kde je na extrémne ťažké práce v baniach zneužívaná detská pracovná sila. 

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.