ZÁKLADNÉ SUROVINY

Rakytníkový olej, LZS, 100 ml

Skladom: 216 bal.
Kód produktu: OL700_100
Predpokladaný dátum naskladnenia: 29. 03. 2021
Možnosť predobjednať: 217 bal.
INCI: Hippoaphae Rhamnodies Fruit Oil
Krajina pôvodu: Ukrajina
Dátum minimálnej trvanlivosti: 8/2022
Šarža: 170221
Jednotková cena 99,90 € / l

9,99 € s DPH

Popis produktu

Rakytníkový olej sa získava z plodov rakytníka. Rakytník sa nazýva aj ovocie Himalájí, keďže pôvodne sa pestoval iba vo vysokých nadmorských výškach v regióne Himalájí.
Obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamíny B, D, K, luteín a betakarotén. Najviac však vitamíny A a K. Vďaka svojim liečivým schopnostiam ho možno považovať za prírodný „zázrak“. Regeneruje a vyživuje pleť. Hojí drobné poranenia, opuchy, ekzémy aj akné.

Upozornenie: pre vysoký obsah betakaroténu si treba pri manipulácii s olejom dávať pozor na zafarbenie šatstva. Treba preto myslieť aj na to, že jeho aplikáciou získa pokožka jemný oranžový nádych.

Použitie: krémy na tvár, vyživujúce a regeneračné krémy na ruky, prípravky po opaľovaní, séra na lokálnu liečbu poranení pokožky - akné, psoriáza, popáleniny, omrzliny, opuchliny, po opaľovaní.

CAS n°: 225234-03-7

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.Akciová cena sa vzťahuje na tovar so skrátenou zárukou.

Na stiahnutie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.