ZÁKLADNÉ SUROVINY

Rakytníkový olej, LZS, 100 ml

Skladom: 103 bal.
Kód produktu: OL700_100
INCI: Hippoaphae Rhamnodies Fruit Oil
Krajina pôvodu: Ukrajina
Dátum minimálnej trvanlivosti: 8/2022
Šarža: 170221
Jednotková cena: 99,90 € / l

9,99 € s DPH

Popis produktu

Rakytníkový olej sa získava z plodov rakytníka. Rakytník sa nazýva aj ovocie Himalájí, keďže pôvodne sa pestoval iba vo vysokých nadmorských výškach v regióne Himalájí.
Obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamíny B, D, K, luteín a betakarotén. Najviac však vitamíny A a K. Vďaka svojim liečivým schopnostiam ho možno považovať za prírodný „zázrak“. Regeneruje a vyživuje pleť. Hojí drobné poranenia, opuchy, ekzémy aj akné.

Upozornenie: pre vysoký obsah betakaroténu si treba pri manipulácii s olejom dávať pozor na zafarbenie šatstva. Treba preto myslieť aj na to, že jeho aplikáciou získa pokožka jemný oranžový nádych.

Použitie: krémy na tvár, vyživujúce a regeneračné krémy na ruky, prípravky po opaľovaní, séra na lokálnu liečbu poranení pokožky - akné, psoriáza, popáleniny, omrzliny, opuchliny, po opaľovaní.

CAS n°: 225234-03-7

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.Akciová cena sa vzťahuje na tovar so skrátenou zárukou.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.