PRÍSADY DO KOZMETIKY

Symbio solv clear plus, rozpúšťadlo 50 ml

Skladom: 4 bal.
Kód produktu: SO001_050
INCI: viď popis
Krajina pôvodu: Nemecko
Dátum minimálnej trvanlivosti: 5/2022
Šarža: SCLP20600767
Jednotková cena 139,80 € / l

6,99 € s DPH

Popis produktu

Solubilizátory (rozpúšťadlá) sú látky, ktoré zvyšujú rozpustnosť rôznych zlúčenín. Môže ísť o tenzidy, ktoré dokážu vytvoriť mikrokoloidný roztok viazaním rozpúšťanej látky v micelách, kosolventy, látky, ktoré so zle rozpustnou látkou tvoria rozpustnejší komplex, a rôzne iné.

Symbio solv clear plus je prírodný solubilizátor bez obsahu PEG a lepku, certifikovaný Ecocert, COSMOS a Natrue.
Používa sa na dodávanie vonných olejov a éterických olejov do vodných roztokov (tonikum, striekanie tela, čistiace prostriedky s nízkym obsahom surfaktantov, vlasová hmla, micelárna voda atď.).

Dávkovanie: dávka závisí od vône alebo esenciálneho oleja a líši sa od zložky k zložke. Zvyčajne sa pohybuje medzi 1:3 - 1:5 (5 dielov solubilizátora na 1 diel esenciálneho oleja). Môže tolerovať max. 10% alkoholu.

INCI: Caprylyl/Capryl Glucoside (and) Aqua (and) Sodium Cocoyl Glutamate (and) Glyceryl Caprylate (and) Citric Acid (and) Polyglyceryl-6 Oleate (and) Sodium Surfactin

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Stupeň bezpečnosti zložiek produktu podľa EWG: 1 - 2

Prečítajte si o solubilizátoroch viac na našom blogu.Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.