ZÁKLADNÉ SUROVINY

Bacuri maslo, panenské, LZS, 100 g

Skladom: 1 bal.
Kód produktu: BUT050_100
INCI: Platonia Insignis Seed Butter
Krajina pôvodu: Brazília
Dátum minimálnej trvanlivosti: 12/2022
Šarža: 4418306
Jednotková cena: 69,90 € / kg

6,99 € s DPH

Popis produktu

Bacuri maslo, panenské, LZS

Panenské bacuri maslo (Bacuri Virgin butter) pochádza z divokého zberu z amazonských pralesov v Brazílii. Získava sa zo semien ovocia rastliny Platonia Insignis. Je to pevné maslo tmavohnedej farby s charakteristickou rastlinnou vôňou. Teplota topenia: 35 °C.

Je bohaté na metionín, esenciálnu aminokyselinu, ktorá je primárnym zdrojom síry v tele. Pomáha pri kožných problémoch a podporuje rast vlasov a nechtov. Pomáha stabilizovať produkciu kolagénu a elastínu, je preto vhodnou voľbou do prípravkov na zrelú pleť.

Má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Používa sa tiež na liečbu rán a jaziev. Vďaka svojej výrazne tmavej farbe farbí aj kozmetické produkty a môže byť použitý do krémov a telových masiel na dosiahnutie zlatistého tónu pleti. Je ideálnou zložkou pri výrobe krémov proti starnutiu, masážnych olejov, krémov proti striám, do telových masiel a balzamov, vlasových masiek a kondicionérov

Tento produkt neobsahuje žiadny z 26 alergénov zo 7. pozmeňujúceho a doplňujúceho návrhu smernice o kozmetických výrobkoch Európskej únie (EÚ) - príloha III.

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie.

Viete, čo je to vlastne rastlinné maslo, z čoho sa skladá, aké kvalitatívne parametre sú dôležité pri výbere masla, či aké formy úpravy a spracovania môžete nájsť na trhu? Navštívte náš blog a dozviete sa viac: RASTLINNÉ MASLÁ V KOZMETIKE

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.