ZÁKLADNÉ SUROVINY

Bacuri maslo, panenské, LZS, 100 g

Skladom: 1 bal.
Kód produktu: BUT050_100
INCI: Platonia Insignis Seed Butter
Krajina pôvodu: Brazília
Dátum minimálnej trvanlivosti: 4/2020
Šarža: 4338604
Jednotková cena 69,90 € / kg

6,99 € s DPH

Popis produktu

Panenské bacuri maslo (Bacuri Virgin butter) pochádza z divokého zberu z amazonských pralesov v Brazílii. Získava sa zo semien ovocia rastliny Platonia Insignis. Je to pevné maslo tmavohnedej farby s charakteristickou rastlinnou vôňou. Je bohaté na metionín, esenciálnu aminokyselinu, ktorá je primárnym zdrojom síry v tele. Pomáha pri kožných problémoch a podporuje rast vlasov a nechtov. Pomáha stabilizovať produkciu kolagénu a elastínu, je preto vhodnou voľbou do proípravkou na zrelú pleť. Má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Používa sa tiež na liečbu rán a jaziev. Vďaka svojej výrazne tmavej farbe farbí aj kozmetické produkty a môže byť použitý do krémov a telových masiel na dosihanutie zlatistého tónu pleti.

Je ideálnou zložkou pri výrobe krémov proti stranutiu, masážnych olejov, krémov proti striám, telových masiel a balzamov, vlasových masiek a kondicionérov.

Teplota topenia: 35 °C

Tento produkt neobsahuje žiadny z 26 alergénov zo 7. pozmeňujúceho a doplňujúceho návrhu smernice o kozmetických výrobkoch Európskej únie (EÚ) - príloha III.

Dodávame výlučne ako ingredienciu na výrobu kozmetiky.

CAS n°: 8024-32-6 / 68334-28-1

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.