ZÁKLADNÉ SUROVINY

Bacuri maslo, panenské, LZS, 50 g

Skladom: 123 bal.
Kód produktu: BUT050_050
INCI: Platonia Insignis Seed Butter
Krajina pôvodu: Brazília
Dátum minimálnej trvanlivosti: 8/2022 + 12/2022
Šarža: 4405607 + 4418306
Jednotková cena: 99,80 € / kg

4,99 € s DPH

Popis produktu

Panenské bacuri maslo (Bacuri Virgin butter) pochádza z divokého zberu z amazonských pralesov v Brazílii. Získava sa zo semien ovocia rastliny Platonia Insignis. Je to pevné maslo tmavohnedej farby s charakteristickou rastlinnou vôňou. Je bohaté na metionín, esenciálnu aminokyselinu, ktorá je primárnym zdrojom síry v tele. Pomáha pri kožných problémoch a podporuje rast vlasov a nechtov. Pomáha stabilizovať produkciu kolagénu a elastínu, je preto vhodnou voľbou do prípravkov na zrelú pleť. Má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Používa sa tiež na liečbu rán a jaziev. Vďaka svojej výrazne tmavej farbe farbí aj kozmetické produkty a môže byť použitý do krémov a telových masiel na dosiahnutie zlatistého tónu pleti.

Je ideálnou zložkou pri výrobe krémov proti starnutiu, masážnych olejov, krémov proti striám, telových masiel a balzamov, vlasových masiek a kondicionérov.

Teplota topenia: 35 °C

Tento produkt neobsahuje žiadny z 26 alergénov zo 7. pozmeňujúceho a doplňujúceho návrhu smernice o kozmetických výrobkoch Európskej únie (EÚ) - príloha III.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie.

CAS n°: 8024-32-6 / 68334-28-1

Viete, čo je to vlastne rastlinné maslo, z čoho sa skladá, aké kvalitatívne parametre sú dôležité pri výbere masla, či aké formy úpravy a spracovania môžete nájsť na trhu?
Navštívte náš blog a dozviete sa viac:
RASTLINNÉ MASLÁ V KOZMETIKE

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.