FARBIVÁ A VÔNE

MICA, práškové farbivo, Soft Amethyst, 200 g

Skladom: 3 bal.
Kód produktu: FM515_200
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide Red, Manganese Violet, Tin Oxide
Krajina pôvodu: Španielsko
Dátum minimálnej trvanlivosti: 8/2023 + 12/2025
Šarža: 135042 + 139961
Jednotková cena: 119,95 € / kg

23,99 € s DPH

Popis produktu

MICA, práškové farbivo, Soft Amethyst,

Mica alebo tiež mika je prírodné farbivo, pigmentový prášok, ktorý sa získava zo sľudy.

Je nerozpustný a má perleťové, kovové alebo chameleónové odtiene. Tieto mikroskopické čiastočky sľudy v kozmetických prípravkoch odrážajú alebo rozkladajú svetlo, vďaka čomu prirodzene kryjú nedokonalosti pleti a rozžiaria ju. Mica farbivo nie je rozpustné vo vode ani v oleji. Pokiaľ hľadáte farbivo do produktov do vane ako šumivky, soli do kúpeľa, šampóny a podobne, pozrite si našu ponuku AquaPearls pigmentov.

Mica farbivá sa používajú sa najmä pri výrobe:

- minerálneho make-upu,

- púdrov,

- očných tieňov,

- leskov na pery,

- balzamov na pery a rúžov,

- pleťových krémov,

- lakov na nechty,

- mydiel.

Pri použití do sviečok je potrebné otestovať správne horenie knôtu, keďže niektoré kombinácie môžu upchávať knôt. Výborne sa hodia na dotvorenie povrchu už vytvorenej sviečky.

Mica prášky skladujte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením a vydržia vám až 5 rokov.

MICA prášky v našej ponuke sú najčistejšie sfarbené sľudy s kozmetickým stupňom v EÚ, nikdy neboli testované na zvieratách a sú vhodné aj pre vegánov. Všetky glitre, dvojfarebné pigmenty ako aj MICA prášky/pigmenty z našej ponuky pochádzajú prioritne od výrobcov z USA, Európy a Ázie, čím garantujeme kvalitu a taktiež uisťujeme, že nedisponujeme ponukou z Indie, kde je na extrémne ťažké práce v baniach zneužívaná detská pracovná sila. 

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Suroviny z našej ponuky pochádzajú prioritne od výrobcov z USA, Európy a Ázie, čím garantujeme kvalitu a taktiež uisťujeme, že nedisponujeme ponukou z Indie, kde je na extrémne ťažké práce v baniach zneužívaná detská pracovná sila.