ZÁKLADNÉ SUROVINY

Olej z granátového jablka, LZS, 100 ml

Skladom: 27 bal.
Kód produktu: OL160_100
INCI: Punica Granatum Seed Oil
Krajina pôvodu: Turecko
Dátum minimálnej trvanlivosti: 6/2022
Šarža: LOT0009760
Jednotková cena: 99,90 € / l

9,99 € s DPH

Popis produktu

Olej zo semien granátového jablka sa získava lisovaním za studena. Tento olej je silný antioxidant (vďaka vysokému obsahu kyseliny ellagovej), ktorý bojuje proti voľným radikálom a známkam starnutia. Hlboko vyživuje pokožku a podporuje jej elasticitu. Olej zo semien granátového jablka zlepšuje hustotu elastínových vlákien v pokožke (ktoré zabraňujú zvädnutiu pleti). Je účinný už v 10% koncentrácii v bežnom pleťovom kréme alebo telovom mlieku. Pomáha regenerovať telové bunky, čím pomáha ošetriť pokožku a dodať jej čerstvejší a mladistvejší vzhľad. Má aj výrazné hydratačné účinky, napomáha liečbe ekzémov a psoriázy, výborný je tiež aj na pokožku spálenú od slnka.
Olej z granátového jablka odporúčame použiť aj do vašich produktov na vlasy, pomáha ich oživiť a posilniť, vďaka čomu budú silné, lesklé a zdravé. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov a vitamínov pomáha prekrviť pokožku hlavy a pozitívne tak pôsobí proti lupinám a svrbeniu. Je teda ideálny na šupinaté, riedke a suché vlasy.

Farba: svetložltá
Vôňa: typická

Obsah kyselín:
Punicic acid 60-85% (Omega 5)
Kyselina linolová – 3-8% (Omega 6)
Kyselina olejová – 3-6%
Kyselina stearová – 1-3%

CAS n°: 84961-57-9

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Spôsob výroby: lisovaním za studena

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.