ZÁKLADNÉ SUROVINY

Olej z granátového jablka, LZS, BIO, 100 ml

Skladom: 19 bal.
Kód produktu: OL160_100
INCI: Punica Granatum Seed Oil
Krajina pôvodu: Turecko
Dátum minimálnej trvanlivosti: 2/2024
Šarža: LOT0013017
Jednotková cena: 99,90 € / l

9,99 € s DPH

Popis produktu

Olej z granátového jablka, LZS, BIO,

Olej zo semien granátového jablka sa získava lisovaním za studena. Tento olej je silný antioxidant (vďaka vysokému obsahu kyseliny ellagovej), ktorý bojuje proti voľným radikálom a známkam starnutia.

Hlboko vyživuje pokožku a podporuje jej elasticitu. Olej zo semien granátového jablka zlepšuje hustotu elastínových vlákien v pokožke (ktoré zabraňujú zvädnutiu pleti). Je účinný už v 10% koncentrácii v bežnom pleťovom kréme alebo telovom mlieku. Pomáha regenerovať telové bunky, čím pomáha ošetriť pokožku a dodať jej čerstvejší a mladistvejší vzhľad. Má aj výrazné hydratačné účinky, napomáha liečbe ekzémov a psoriázy, výborný je tiež na pokožku spálenú od slnka.

Olej z granátového jablka odporúčame použiť aj do vašich produktov na vlasy, pomáha ich oživiť a posilniť, vďaka čomu budú silné, lesklé a zdravé. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov a vitamínov pomáha prekrviť pokožku hlavy a pozitívne tak pôsobí proti lupinám a svrbeniu. Je teda ideálny na šupinaté, riedke a suché vlasy.

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky. Spôsob výroby: lisovaním za studena

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.