FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, Tekvicové korenie, NOVÉ ZLOŽENIE, 500 ml

Skladom: 10 bal.
Kód produktu: VO268_500
INCI: Parfum/Fragrance
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti:
08/2025
Šarža:
20240229
Jednotková cena: 152,40 € / l

76,20 € s DPH

Popis produktu


Krémová tekvicová vôňa, veľmi príjemná a nie veľmi výrazná. Škorica, tekvicové korenie, muškátový oriešok, zázvor a klinčeky - to sú základné piliere tejto vonnej kompozície.

Vonný olej neobsahuje ftaláty.

Obsah vanilínu: 1 - ‹25 % (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

Bod vzplanutia: 99°C

Dávkovanie: kozmetika a mydlá 1-5%, sviečky 5-10% (presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente).

Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.

Tieto vonné oleje sú syntetické oleje vyrobené v EÚ a spĺňajú najprísnejšie normy IFRA. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality.

Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.

Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.

Dávkovanie: Presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente.

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.