BLACK FRIDAY v handymade

Naspäť24. 11. 2021 Články

Milí priatelia, 

obrovské zľavy, totálne výpredaje, prudké znižovanie cien – to sa u nás v Handymade nedeje. Verte či nie, aj z nás sa v bežnom živote stávajú zákazníci, a tak ako mnohí iní, tiež neveríme na: „Megavýhodnú kúpu – desať za cenu jedného, ak nakúpite počas nasledujúcich tridsiatich minút“.

U nás v Handymade ste to ešte určite nevideli. 

Pravdou ale je, že aj my vám chceme spraviť radosť tak, ako nám ju robíte vy, keď si u nás nakúpite, keď nás prídete pozrieť do obchodu pri osobnom odbere a prehodíme pár slov, či keď nám zanecháte pekný komentár na sociálnych sieťach.

Blíži sa jeden z dní, počas ktorého vás vždy radi obdaríme niečím čo sa oplatí – bez superlatívov a nadsádzky. Určite sa na vás už teraz valia výhodné ponuky z každej strany. 

My v Handymade máme radi stabilnú zľavu, preto u nás počas BLACK FRIDAY nakúpite všetok tovar na našom webe so zľavou

10%. Bez rozdielu.

Zľava platí pre maloobchodných zákazníkov do NEDELE 28. 11. 2021 – 23:59.

Pre jej uplatnenie je nutné použiť zľavový kupón: blackfriday v procese objednávky.Veríme, že vás zľava poteší najmä, ak sa chcete zásobiť surovinami na výrobu prírodnej kozmetiky ešte pred Vianocami. Využiť lockdown alebo vianočné prázdniny na tvorenie predsa nikdy nie je na škodu! Ak z predvianočného tvorenia vzídu aj voňavé, zdravé a ručne robené darčeky pre členov vašej rodiny, zabijete dve muchy jednou ranou.

Niekedy sa stáva, že jediné, čo chýba, je inšpirácia. Na našom blogu nájdete rôzne nápady, ktoré s láskou vymýšľame, vytvoríme a napíšeme. A keď už aj nám dochádza para, vtedy sa otočíme na náš milovaný Pinterest. Však v tom nie sme jediní?

Veríme, že aj keď budeme musieť určité obdobie doslova „presedieť doma“ a neuvidíme sa naživo, zostanete tvoriť to, čo máte radi – prírodnú kozmetiku s pomocou surovín z nášho obchodu.

Sľubujeme, že sa vám budeme vždy snažiť priniesť tie najlepšie suroviny na tvorbu a zároveň vám spraviť radosť.

Ďakujeme vám, že ste s nami.

Do zmydelnenia, priatelia.

S pozdravom

váš tím Handymade

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.