Spôsoby doručenia tovaru

Naspäť24. 08. 2015

Našim zákazníkom garantujeme, že všetky objednávky prijaté cez e-shop budú spracované najneskôr nasledujúci pracovný deň (s výnimkou obdobia dovoleniek alebo iných vopred ohlásených výpadkov). Termín ich odoslania a následného doručenia závisí od zvoleného spôsobu platby a dopravy.

Zákazníkov z okolia Prievidze privítame radi osobne v našom predajnom sklade. Ako sa k nám dostať si naštudujte v sekcii Kontakt.

Výška poštovného pre malobchodné objednávky závisí od vami zvoleného spôsobu platby a taktiež od výšky objednávky:

Výška objednávky Spôsob dopravy Spôsob platby Výška poštovného
0 € - 70 € Kuriér UPS dobierka 3,88 €
prevodom na účet 3,20 €
nad 70 €  Kuriér UPS dobierka 0,68 €
prevodom na účet ZDARMA

Výška objednávky Spôsob dopravy Spôsob platby Výška poštovného
0 € - 70 € Zásielkovňa dobierka 2,60 €
prevodom na účet 2,00 €
nad 70 €  Zásielkovňa dobierka 0,60 €
prevodom na účet ZDARMA

Kuriér UPS vám zásielky doručí na nasledujúci pracovný deň. Pred dodaním zásielky vás bude kuriér telefonicky kontaktovať a dostanete aj podacie číslo mailom s možnosťou sledovania vašej zásielky.

Všetky vyššie uvedené ceny poštovného sa vzťahujú na dopravu v rámci Slovenskej republiky. Cena a forma dopravy mimo územia SR je upravovaná osobitne po dohode kupujúceho s predávajúcim.

SLEDOVANIE ZÁSIELKY

V prípade doručenia kuriérom UPS vám príde samostatný email s podacím číslom a linkom, kde môžete pohyb zásielky sledovať.

DORUČENIE DO ČESKEJ REPUBLIKY

Cena poštovného do ČR závisí od hmotnosti zásielky. Pri objednávke je potrebné vybrať si jednu z možnosti dopravy, následne pri fakturácii bude finálna výška upravená na základe váhy.

Kuriér UPS nad 1000g - od 5,00 € podľa váhy

Objednávky do ČR zasielame výlučne po uhradení faktúry vystavenej v českých korunách CZK (nie na dobierku) na náš účet v českých korunách CZK bez poplatkov.