ZÁKLADNÉ SUROVINY

Hmota na šlahané maslo do kúpeľa, Cr. OPC 11,5 kg

Skladom: 0 bal.
Kód produktu: MH017_11
INCI: Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Lauryl sulfosuccinate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 9/2024
Šarža: 168370
Jednotková cena: 7,13 € / kg

82,00 € s DPH

Popis produktu

Hmota na šlahané maslo do kúpeľa, OPC

Hmota na šľahané maslo do kúpeľa CRYSTAL OPC je 100% vegan mydlová hmota určená na výrobu šľahaného kúpeľového masla, soľného alebo cukrového peelingu alebo telového sufflé. Je nepriehľadnej bielej farby. Vytvára bohatú a krémovú penu. Naobsahuje žiadne parabény.

Hmotu si nakrájajte na menšie časti a pomocou ručného mixéra miešajte, až pokiaľ nebude mať hmota krémovú konzistenciu. Trvá to približne 5 - 10 minút.
Ak sa rozhodnete obohatiť svoj výrobok, pridajte farbivo a vôňu, nie však viac ako 1% z každého. Môžete použiť tekuté aj práškové Mica farbivá.
Farbu pridávajte postupne a ako bude hmota tmavnúť, regulujte si želaný odtieň pridaním ďalšieho malého množstva (neprekračujte však doporučenú hranicu 1 %).

Pre peeling pridajte cukor - rovnaké množstvo ako cukru ako OPC hmoty alebo soľ 25 - 50%. Na výrobu šľahaného masla pridajte 13% oleja (mandľového, marhuľového, jojobového, z hroznových jadier a pod.) alebo masla (bambuckého, mango masla, kakaového, avokádového a pod.)

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.


Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.