Májové tvorenie v Handymade so zľavou -12% na všetko.

ZÁKLADNÉ SUROVINY

Mydlová hmota nerosiaca CRYSTAL NS, 1 kg

-10%
Skladom: 3 bal.
Kód produktu: MH025_1
INCI: INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sorbitol, Sucrose, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laurate, Glycerin, Sodium Myristate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate 
Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo
Dátum minimálnej trvanlivosti:
01/2026
Šarža:
175085
Jednotková cena: 8,10 € / kg
Pôvodná cena: 8,99 €

8,10 € s DPH

Popis produktu


Mydlová hmota nerosiaca CRYSTAL NS je priehľadná mydlová hmota od spoločnosti Stephenson Personal Care vyrobená vo Veľkej Británii. Ide o kvalitnú certifikovanú hmotu vyrobenú z prírodných surovín. Hmota má rastlinný základ, je bez živočíšnych tukov a olejov - 100% vegan. Výsledné mydlo má výbornú penivosť a vďaka vysokému obsahu glycerínu aj výborne zvlhčuje.

Práca s mydlovou hmotou nie je vôbec náročná. Stačí požadované množstvo mydlovej hmoty nakrájať na menšie časti, urýchli to fázu topenia hmoty. Hmotu pomaly ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Pozor, hmota nesmie zovrieť, takže ju ohrievajte pomaly. Do roztopenej hmoty môžete pridať pár kvapiek esenciálneho či vonného oleja, tekuté alebo práškové farbivo a na ozvláštnenie bylinky.

Miešajte pomaly, aby sa vám nevytvorili zbytočné vzduchové bublinky, ktoré by po zatuhnutí vytvárali dierky. Mydlovú hmotu prelejte do pripravenej formy. Ihneď po naliatí odporúčame aplikovať rozprašovačom pár streknutí odstraňovača bubliniek - ide o 99% Izopropanol. Záverečným krokom je nechať zatuhnúť. Po vyklopení môžete mydlo hneď používať, ale odporúčame nechať hmotu odstáť cca 2 týždne pre lepšie vlastnosti.

Teplota topenia: 50°C

Stupeň penivosti: (1-10): 7


Na stiahnutie