ZÁKLADNÉ SUROVINY

Mydlová hmota nerosiaca CRYSTAL NS, 11,5 kg

Skladom: 4 bal.
Kód produktu: MH025_11
Predpokladaný dátum naskladnenia: 17. 12. 2021
Možnosť predobjednať: 4 bal.
INCI: INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sorbitol, Sucrose, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laurate, Glycerin, Sodium Myristate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate 
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 11/2024
Šarža: 169685
Jednotková cena: 4,35 € / kg

49,99 € s DPH

Popis produktu

Mydlová hmota nerosiaca CRYSTAL NS,

Mydlová hmota nerosiaca CRYSTAL NS je priehľadná mydlová hmota od spoločnosti Stephenson Personal Care vyrobená vo Veľkej Británii. Ide o kvalitnú certifikovanú hmotu vyrobenú z prírodných surovín. Hmota má rastlinný základ, je bez živočíšnych tukov a olejov - 100% vegan. Výsledné mydlo má výbornú penivosť a vďaka vysokému obsahu glycerínu aj výborne zvlhčuje.

Práca s mydlovou hmotou nie je vôbec náročná. Stačí požadované množstvo mydlovej hmoty nakrájať na menšie časti urýchli to fázu topenia hmoty. Hmotu pomaly ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Pozor, hmota nesmie zovrieť, takže ju ohrievajte pomaly. Do roztopenej hmoty môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja vonného oleja, tekuté alebo práškové farbivo a na ozvláštnenie napríklad sušené bylinky.

Miešajte pomaly, aby sa vám nevytvorili zbytočné vzduchové bublinky, ktoré by po zatuhnutí vytvárali dierky. Mydlovú hmotu prelejte do pripravenej formy. Ihneď po naliatí odporúčame aplikovať rozprašovačom pár streknutí odstraňovača bubliniek ide o 99% Izopropanol. Záverečným krokom je nechať zatuhnúť. Po vyklopení môžete mydlo hneď používať, ale odporúčame nechať hmotu odstáť cca 2 týždne pre lepšie vlastnosti.

Teplota topenia: 50°C

Stupeň penivosti: (1-10): 7


Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.