ZÁKLADNÉ SUROVINY

Mydlová hmota s Aloe vera 11,5 kg

Skladom: 1 bal.
Kód produktu: MH022_11
INCI: Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Oleate, Sodium Chloride, Citrid Acid, Sodium Citrate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 8/2024 + 11/2024
Šarža: 167586 + 169127
Jednotková cena: 5,30 € / kg

60,99 € s DPH

Popis produktu

Mydlová hmota s Aloe vera

Mydlová hmota s obsahom Aloe vera je mydlová hmota od spoločnosti Stephenson Personal Care vyrobená vo Veľkej Británii. Ide o kvalitnú certifikovanú hmotu vyrobenú z prírodných surovín bez pridania parabénov, tenzidov (surfaktantov), síranov a propelynglykolu. Hmota má rastlinný základ, je bez živočíšnych tukov a olejov - 100% vegan.

Výsledné mydlo má výbornú penivosť a vďaka vysokému obsahu glycerínu aj výborne zvlhčuje. Hmota obsahuje prírodné Aloe Vera, ktoré veľmi dobre čistí a zároveň jemne zvláčňuje pokožku

Práca s mydlovou hmotou nie je vôbec náročná. Stačí požadované množstvo mydlovej hmoty nakrájať na menšie časti urýchli to fázu topenia hmoty. Hmotu pomaly ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Pozor, hmota nesmie zovrieť, takže ju ohrievajte pomaly. Do roztopenej hmoty môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja vonného oleja, tekuté alebo práškové farbivo a na ozvláštnenie napríklad sušené bylinky.

Miešajte pomaly, aby sa vám nevytvorili zbytočné vzduchové bublinky, ktoré by po zatuhnutí vytvárali dierky. Mydlovú hmotu prelejte do pripravenej formy. Ihneď po naliatí odporúčame aplikovať rozprašovačom pár streknutí odstraňovača bubliniek ide o 99% Izopropanol. Záverečným krokom je nechať zatuhnúť. Po vyklopení môžete mydlo hneď používať, ale odporúčame nechať hmotu odstáť cca 2 týždne pre lepšie vlastnosti.

Teplota topenia: 55°C

Stupeň penivosti: (1-10): 5

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.