ZÁKLADNÉ SUROVINY

Mydlová hmota s bambuckým maslom 11,5 kg

Skladom: 0 bal.
Kód produktu: MH005_11
INCI: Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Oleate, Shea butter, Sodium Laurate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate 
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 8/2024 + 9/2024
Šarža: 168224 + 168432
Jednotková cena: 6,09 € / kg

69,99 € s DPH

Popis produktu

Mydlová hmota s bambuckým maslom

Mydlová hmota Crystal SHEA je mydlová hmota od spoločnosti Stephenson Personal Care vyrobená vo Veľkej Británii. Ide o kvalitnú certifikovanú hmotu nepriehľadnej bielej farby. Hmota má rastlinný základ, je bez živočíšnych tukov a olejov - 100% vegan. Jej neutrálna vôňa podčiarkne pridané vône a parfémy.

Výsledné mydlo má výbornú penivosť a vďaka vysokému obsahu glycerínu aj výborne zvlhčuje. pH 7,5 - 8,5. Táto mydlová hmota obsahuje bambucké maslo a neobsahuje žiadne tenzidy (surfaktanty) ani monopropylenglykol.

Práca s mydlovou hmotou nie je vôbec náročná. Stačí požadované množstvo mydlovej hmoty nakrájať na menšie časti urýchli to fázu topenia hmoty. Hmotu pomaly ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Pozor, hmota nesmie zovrieť, takže ju ohrievajte pomaly. Do roztopenej hmoty môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja vonného oleja, tekuté alebo práškové farbivo a na ozvláštnenie napríklad sušené bylinky.

Miešajte pomaly, aby sa vám nevytvorili zbytočné vzduchové bublinky, ktoré by po zatuhnutí vytvárali dierky. Mydlovú hmotu prelejte do pripravenej formy. Ihneď po naliatí odporúčame aplikovať rozprašovačom pár streknutí odstraňovača bubliniek ide o 99% Izopropanol. Záverečným krokom je nechať zatuhnúť. Po vyklopení môžete mydlo hneď používať, ale odporúčame nechať hmotu odstáť cca 2 týždne pre lepšie vlastnosti.

Teplota topenia: 61°C

Stupeň penivosti (1-10): 6

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.