ZÁKLADNÉ SUROVINY

Mydlová hmota s kozím mliekom 1 kg

Skladom: 0 bal.
Kód produktu: MH006_1
Predpokladaný dátum naskladnenia: 17. 12. 2021
Možnosť predobjednať: 34 bal.
INCI: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Goats Milk, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 9/2024
Šarža: 168382
Jednotková cena: 5,49 € / kg

5,49 € s DPH

Popis produktu

Mydlová hmota s kozím mliekom

Mydlová hmota Crystal Goats milk je mydlová hmota s pridaným kozím mliekom od spoločnosti Stephenson Personal Care vyrobená vo Veľkej Británii. Ide o kvalitnú certifikovanú hmotu nepriehľadnej bielej farby. Do hmoty je pridávané kozie mlieko, ktoré sa vyznačuje svojimi hydratačnými účinkami. Jej neutrálna vôňa vytvorí výborný základ pre pridávanie esenciálnych olejov a vôní. Výsledné mydlo vďaka vysokému obsahu glycerínu aj výborne zvlhčuje.

Práca s mydlovou hmotou nie je vôbec náročná. Stačí požadované množstvo mydlovej hmoty nakrájať na menšie časti urýchli to fázu topenia hmoty. Hmotu pomaly ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Pozor, hmota nesmie zovrieť, takže ju ohrievajte pomaly. Do roztopenej hmoty môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja vonného oleja, tekuté alebo práškové farbivo a na ozvláštnenie napríklad sušené bylinky.

Miešajte pomaly, aby sa vám nevytvorili zbytočné vzduchové bublinky, ktoré by po zatuhnutí vytvárali dierky. Mydlovú hmotu prelejte do pripravenej formy. Ihneď po naliatí odporúčame aplikovať rozprašovačom pár streknutí odstraňovača bubliniek ide o 99% Izopropanol. Záverečným krokom je nechať zatuhnúť. Po vyklopení môžete mydlo hneď používať, ale odporúčame nechať hmotu odstáť cca 2 týždne pre lepšie vlastnosti.

Stupeň penivosti: (1-10): 5

Teplota topenia: 53°C

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.