ZÁKLADNÉ SUROVINY

Mydlová hmota, Suspending, na peeling 11,5 kg

Skladom: 3 bal.
Kód produktu: MH019_11
INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Sucrose, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Myristate, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 9/2022 + 7/2023
Šarža: 155976 + 160863
Jednotková cena: 5,74 € / kg

65,99 € s DPH

Popis produktu

Mydlová hmota, Suspending, na peeling

Mydlová hmota Suspending je mydlová hmota od spoločnosti Stephenson Personal Care vyrobená vo Veľkej Británii. Ide o kvalitnú certifikovanú hmotu vyrobenú z prírodných surovín. Hmota má rastlinný základ je bez živočíšnych tukov a olejov - 100% vegan.

Výsledné mydlo má výbornú penivosť a vďaka vysokému obsahu glycerínu aj výborne zvlhčuje. Tento typ mydlovej hmoty je ideálny na používanie pri výrobe mydiel s obsahom peelingu, byliniek a podobných prísad. Hmota je polopriehľadná a pridané zložky v nej zostanú rovnomerne rozptýlené.

Bylinky, peeling ani žiadne ďalsie zložky nie sú súčasťou balenia.

Práca s mydlovou hmotou nie je vôbec náročná. Stačí požadované množstvo mydlovej hmoty nakrájať na menšie časti urýchli to fázu topenia hmoty. Hmotu pomaly ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Pozor, hmota nesmie zovrieť, takže ju ohrievajte pomaly. Do roztopenej hmoty môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja vonného oleja, tekuté alebo práškové farbivo a na ozvláštnenie napríklad sušené bylinky.

Miešajte pomaly, aby sa vám nevytvorili zbytočné vzduchové bublinky, ktoré by po zatuhnutí vytvárali dierky. Mydlovú hmotu prelejte do pripravenej formy. Ihneď po naliatí odporúčame aplikovať rozprašovačom pár streknutí odstraňovača bubliniek ide o 99% Izopropanol. Záverečným krokom je nechať zatuhnúť. Po vyklopení môžete mydlo hneď používať, ale odporúčame nechať hmotu odstáť cca 2 týždne pre lepšie vlastnosti.

Teplota topenia: 55°C

Stupeň penivosti: (1-10): 5

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.