ZÁKLADNÉ SUROVINY

Mydlová hmota, Triple butter, tri maslá 11,5 kg

Skladom: 1 bal.
Kód produktu: MH018_11
INCI: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylen glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Sodium Thiosulfate, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Krajina pôvodu: UK
Dátum minimálnej trvanlivosti: 1/2024
Šarža: 164403
Jednotková cena: 5,65 € / kg

64,99 € s DPH

Popis produktu

Mydlová hmota, Triple butter, tri maslá

Mydlová hmota Triple butter - kombinácia troch masiel, je mydlová hmota od spoločnosti Stephenson Personal Care vyrobená vo Veľkej Británii. Ide o kvalitnú certifikovanú hmotu vyrobenú z prírodných surovín. Hmota má rastlinný základ, je bez živočíšnych tukov a olejov - 100% vegan.

Výsledné mydlo má výbornú penivosť a vďaka vysokému obsahu glycerínu aj výborne zvlhčuje. Hmota obsahuje kombináciu troch masiel a to bambucké, kakaové a mangové. Hmota má vysoký obsah vitamínov E, D a provitamínu A.

Práca s mydlovou hmotou nie je vôbec náročná. Stačí požadované množstvo mydlovej hmoty nakrájať na menšie časti urýchli to fázu topenia hmoty. Hmotu pomaly ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Pozor, hmota nesmie zovrieť, takže ju ohrievajte pomaly. Do roztopenej hmoty môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja vonného oleja, tekuté alebo práškové farbivo a na ozvláštnenie napríklad sušené bylinky.

Miešajte pomaly, aby sa vám nevytvorili zbytočné vzduchové bublinky, ktoré by po zatuhnutí vytvárali dierky. Mydlovú hmotu prelejte do pripravenej formy. Ihneď po naliatí odporúčame aplikovať rozprašovačom pár streknutí odstraňovača bubliniek ide o 99% Izopropanol. Záverečným krokom je nechať zatuhnúť. Po vyklopení môžete mydlo hneď používať, ale odporúčame nechať hmotu odstáť cca 2 týždne pre lepšie vlastnosti.

Teplota topenia: 51°C

Stupeň penivosti: (1-10): 5

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.