Objednávky odosielame bez OBMEDZENÍ.

OPATRENIA V SÚVISLOSTI S EPIDÉMIOU COVID-19

Naspäť15. 03. 2020 Články

Pomaly ale isto sa epidémia COVID-19, spôsobená korona vírusom SARS-CoV-2 šíri aj na Slovensku a ovplyvňuje to životy mnohých z nás. MY zatiaľ fungujeme bez výrazných obmedzení, prijali sme však niektoré opatrenia.

V súvislosti so snahou o spomalenie šírenia tohto vírusu sme prijali určité opatrenia a k mnohým ďalším určite ešte len príde. Máme pripravené rôzne varianty podľa aktuálneho priebehu, aby sme ochránili seba, kuriérov aj vás.

Opatrenia, ktoré sme do dnešného dňa prijali:

👉 Osobné odbery sú opätovne povolené v prípade, že objednávka je uhradená vopred. Hlavná brána je zamknutá, takže je potrebné telefonovať na naše telefónne čísla.

👉 Zaradili sme do ponuky kozmetické produkty značky MusK. Táto obľúbená slovenská značka je nášmu srdcu veľmi blízka, preto máte možnosť nakúpiť si mydlá, šampóny a ďalšie doplnky s vašou objednávkou od nás. Nezabúdajte, umývanie rúk je kľúčové pri prevencii pred COVID-19.

👉
Zrušili sme možnosť posielania zásielok cez Zásielkovňu. Spolu s vládnymi opatreniami dochádza k uzatváraniu určitých výdajných miest Zásielkovne a my o tom nie sme informovaní včas. Vzhľadom na to, že následkom toho ostávajú vaše zásielky v uzavretých výdajniach a vy k nim nemáte prístup, rozhodli sme sa toto riziko nepodstupovať. Zásielky k vám odchádzajú výlučne kuriérom UPS.

👉
Ak je to možné a charakter práce to dovoľuje, posielame ľudí na home office. Žiaľ, nie všetky činnosti je možné robiť z domu, preto v práci ostáva určitý počet ľudí, ktorý sa po týždni vystriedajú. V prípade, že kuriérske spoločnosti prestanú doručovať balíčky, zatvoríme úplne.

👉
Vyrábame a distribuujeme antibakteriálny gél nielen našim zamestnancom a ich rodinám, ale aj susedom, susedským firmám a všetkým z nášho okolia, ktorí to potrebujú. Pre tú istú cieľovú skupinu sme dali našiť aj ochranné rúška. Bohužiaľ, tieto komodity nie je možné objednať u nás cez e-shop.

👉 P
omáhame aj iným, ak je to v našich silách. Finančne sme podporili iniciatívu Kto pomôže Slovensku, ktorá za vyzbierané zdroje financuje nákup rúšok, rukavíc, hygienických pomôcok či antibakteriálnych gélov pre slovenské nemocnice, domy seniorov a podobne. Viac o iniciatíve si môžete prečítať na ich stránkach, kde nájdete aj transparentný účet, na ktorý je možné zasielať príspevky: https://ktopomozeslovensku.sk/.

👉 Dobierka v hotovosti aj kartou je zrušená. Za tovar je potrebné zaplatiť vopred bankovým prevodom alebo platobnou kartou.

👉
Chceme poprosiť aj vás, aby ste boli zodpovední a solidárni. Aby ste zbytočne neohrozovali zdravie vás a vašich blízkych, rovnako aj vám neznámych ľudí. Aby ste pomohli ak viete. Ušiť rúško zo zbytkových látok, nakúpiť staršej susede, postrážiť deti niekomu, kto musí ísť do práce. Pomáhajme si ako vieme a rešpektujme sa navzájom.

👉 Kategória dezinfekcia. Vytvorili sme pre vás špeciálnu kategóriu, ktorá obsahuje popis, vybrané produkty a recept na výrobu dezinfekčného prostriedku. Nájdete ho tu Výroba dezinfekčného prostriedku.

Ďakujeme vám za vašu odvahu a veríme, že sa už onedlho sa všetci vrátime do bežného režimu.

Váš Handymade

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.