FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, detský olej, LEN DO SVIEČOK, 10ml

Skladom: 91
Kód produktu: VO163_10
INCI:
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti: 9/2023
Šarža: 854072

1,59 € s DPH

Popis produktu

Vonný olej, detský olej, LEN DO SVIEČOK,

V tomto vonnom oleji sa rozvíjajú jemné kvetinové tóny kvitnúceho orgovánu, sladkého jazmínu, divokej ruže a sviežej ľalie. Svieže zelené tóny umocňujú kvetinovú vôňu, zatiaľ čo pozadie z mäkkého santalového dreva dodáva vôni luxusný nádych. 

Vonný olej neobsahuje ftaláty.

Obsah vanilínu: 0 % (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

Kompatibilita s gélovými sviečkami: áno

Naše vonné oleje sú syntetické oleje, ktoré sú vyrobené v USA a spĺňajú najprísnejšie globálne normy RIFM a IFRA, pričom všetci výrobcovia sú členmi IFRA. Okrem toho podliehajú programu trojitej kontroly kvality. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality.

Tento vonný olej obsahuje vonný alergén Lillial, ktorého použitie v kozmetických produktoch uvedených na trh v rámci EÚ je od 1.3.2022 zakázané. Je však bezpečné ho použiť do sviečok a vonných zmesí.

Dávkovanie: rastlinné vosky a parafín - max. 10% potpourri a vonné tyčinky - max. 50%

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Prehľad alergénov nájdete v sekcii na stiahnutie.

Poznámka pre citrusové vône: Citrusové vône môžu mať pri spaľovaní zápach podobný palivu. Odporúčame nalievať sviečky s citrusovými tónmi pri najnižšej možnej teplote alebo do týchto vôní pridať malé množstvo vanilky, aby ste predišli zápachu paliva.