FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, Krajina snov, 10 ml

Skladom: 92 bal.
Kód produktu: VO267_10
INCI: Parfum/Fragrance
Krajina pôvodu: Poľsko
Dátum minimálnej trvanlivosti: 5/2025
Šarža: 2300064
Jednotková cena: 179,00 € / l

1,79 € s DPH

Popis produktu

Vonný olej, Krajina snov, ,

Komplexná, sladká vôňa ruží a kvetov. Vrchné tóny vôňe tvoria citrusy ako grapefruit, bergamot, limetka a pitaya a vôňa lístkov zeleného čaju. Srdce kompozície je tvorené kvetmi jazmínu, ruže a ibišteka doplnené o šťavnaté zlaté jablká, pečené slivky, broskyňovú kôru a čierne ríbezle. Základom kompozície je pačuli, vanilka s ambrou a samozrejme obľúbené santalové drevo. Vôňa je intenzívna, výrazná, s mnohými vrstvami.

Obsah vanilínu:  0% (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

Bod vzplanutia: >100°C

Dávkovanie: kozmetika a mydlá 1-5%, sviečky 5-10% (presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente).

Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.

Tieto vonné oleje sú syntetické oleje vyrobené v EÚ a spĺňajú najprísnejšie normy IFRA. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality.

Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.
Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.