FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, Magnólia IBA DO SVIEČOK, 500 ml

Skladom: 2 bal.
Kód produktu: VO291_500
INCI: Parfum/Fragrance
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti:
12/2024
Šarža:
202308
Jednotková cena: 76,00 € / l

38,00 € s DPH

Popis produktu


Klasický typ južnej magnólie s ovocným akcentom, smerujúcim do srdca kompozície, ktorým je jazmín s ružou, trochou ylangu, tuberózy a pomarančového kvetu. Pižmový základ dodáva celku balzamový finiš.

Tento vonný olej odporúčame iba do sviečok z dôvodu, že obsahuje DEP (diethyl phthalate). DEP používaný vo vôňach je bezpečný pre ľudské zdravie aj životné prostredie. Stanovisko Medzinárodnej asociácie pre vonné látky (IFRA) k DEP objasňuje, že spotrebitelia môžu s dôverou používať vonné kompozície obsahujúce DEP. DEP je obzvlášť užitočný vo vôňach sviečok, pretože pomáha vôni lepšie sa rozpustiť do vosku a zabraňuje "kryštalizácii" určitých vonných olejov.

Obsah vanilínu: 0% (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

Bod vzplanutia: >100°C

Dávkovanie: kozmetika a mydlá 1-5%, sviečky 5-10% (presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente).

Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.

Tieto vonné oleje sú syntetické oleje vyrobené v EÚ a spĺňajú najprísnejšie normy IFRA. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality.

Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.

Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.

Dávkovanie: Presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente.

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.

Na stiahnutie