FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, prales Costa Rica, 10 ml

Skladom: 24 bal
Kód produktu: VO150_10
INCI: Parfum/ Fragrance
Krajina pôvodu: USA
Dátum minimálnej trvanlivosti: 9/2023
Šarža: 854072
Jednotková cena: 159,00 € / l

1,59 € s DPH

Popis produktu

Vonný olej, prales Costa Rica,

Vyberte sa s touto tropickou vôňou na dovolenku do pralesa v Costa Rica. Prenesú vás tam vrchné tóny bergamotu, klinčeka a grapefruitových kvetov. Stred tvoria tóny agávového nektáru v kombinácii s divokou pelargóniou a s náznakmi dažďa. Všetko spojené vôňou machu a pačuli. Zasnívajte sa.

 

Vrchné tóny: zelený bergamot, list klinčeka, kvet grapefruitu

 

Stredné tóny: agávový nektár, dažďová hmla, divá pelargónia

 

Spodné tóny: mach, pačuli

 

Vonný olej neobsahuje ftaláty.

 

Obsah vanilínu: 0 % (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

 

Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.

 

Kompatibilita s gélovými sviečkami: áno

 

Naše vonné oleje sú syntetické oleje, ktoré sú vyrobené v USA a spĺňajú najprísnejšie globálne normy RIFM a IFRA, pričom všetci výrobcovia sú členmi IFRA. Okrem toho podliehajú programu trojitej kontroly kvality. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality. Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.

 

Výroba mydiel: Pri studenom procese výroby mydiel neurýchľuje stopu, nefarbí, neoddeľuje sa a vôňa je veľmi silná, príjemná a trvácna.

 

Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.

 

Dávkovanie: Presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente.

 

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

 

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

 

Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.

 

Poznámka pre citrusové vône: Citrusové vône môžu mať pri spaľovaní zápach podobný palivu. Odporúčame nalievať sviečky s citrusovými tónmi pri najnižšej možnej teplote alebo do týchto vôní pridať malé množstvo vanilky, aby ste predišli zápachu paliva.