FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, sladké cereálie, 10 ml

Skladom: 63 bal.
Kód produktu: VO148_10
INCI: Parfum/ Fragrance
Krajina pôvodu: USA
Dátum minimálnej trvanlivosti: 6/2023
Šarža: 827987
Jednotková cena: 159,00 € / l

1,59 € s DPH

Popis produktu

Vonný olej, sladké cereálie,

Dokonalá vôňa chrumkavých sladkých cereálií, z ktorej sa vám budú zbiehať slinky. Vrchné tóny tvorií vôňa citrónovej kôry, limetky a grapefruitu. O stredné tóny sa stará citrónová tráva, ľalia a vebena. Základ vôňe tvorí vanilkový cukor.

Vrchné tóny: citrónová kôra, limetka, grapefruit

Stredné tóny: citrónová tráva, ľalia, verbena

Spodné tóny: vanilkový cukor

Vonný olej neobsahuje ftaláty.

Obsah vanilínu: 1 % (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.

Kompatibilita s gélovými sviečkami: nie

 

Naše vonné oleje sú syntetické oleje, ktoré sú vyrobené v USA a spĺňajú najprísnejšie globálne normy RIFM a IFRA, pričom všetci výrobcovia sú členmi IFRA. Okrem toho podliehajú programu trojitej kontroly kvality. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality. Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.

 

Výroba mydiel: Pri studenom procese výroby mydiel neurýchľuje stopu, nefarbí, neoddeľuje sa. Výsledná vôňa po vyzretí je veľmi silná, príjemná a trvácna. Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.

Dávkovanie: Presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente.

 

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.

 

Poznámka pre citrusové vône: Citrusové vône môžu mať pri spaľovaní zápach podobný palivu. Odporúčame nalievať sviečky s citrusovými tónmi pri najnižšej možnej teplote alebo do týchto vôní pridať malé množstvo vanilky, aby ste predišli zápachu paliva.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.