Výdajné okienko v Handymade

Naspäť29. 11. 2021 Články

PREBERTE SI SVOJU OBJEDNÁVKU CEZ VÝDAJNÉ OKIENKO

 

Milí priatelia,

situácia, v ktorej sa nachádzame nie je jednoduchá. Ale už sme to raz dokázali. Prežili sme už spolu niekoľko „logdanov“ aj lockdownov, zvládneme to aj teraz. Veríme, že doma máte dosť surovín potrebných k tvorbe vlastnej kozmetiky, no ak sa stane, že vám nejaká vec, či dve, k vášmu tvoreniu chýbajú, nič sa nebojte.
Stále sme tu pre vás.

Môžete si nakúpiť materiál a suroviny cez náš e-hop, zadať svoju adresu a tovar vám príde prostredníctvom kuriéra či zásielkovej služby takmer k dverám.


Ak by ste si chceli prevziať tovar osobne, pokojne využite naše VÝDAJNÉ OKIENKO.


Nakúpte si v pohodlí domova prostredníctvom vytvorenia objednávky na našom e-shope, zvoľte možnosť osobného odberu tovaru v našom obchode, zaplaťte vopred alebo na mieste a vyzdvihnite si objednávku. Jednoduché nie?


Akonáhle bude vaša objednávka pripravená, príde vám o tom emailová notifikácia.

Zamestnankyňa v Handymade podáva tašku s objednávkou cez výdajné okienko.

Tím Handymade je v práci stále, pilne pracujeme na vašich objednávkach, takže sa môžete u nás zastaviť a tovar si osobne prevziať V PRACOVNÉ DNI MEDZI 8:00 A 15:00.
Prídete, zaklopete alebo medzi dverami na nás zakričíte a vašu objednávku vám
s radosťou odovzdáme.Osobný odber cez výdajné okienko je umožnený po platbe vopred prevodom na účet, alebo po platbe platobnou kartou. Platiť v hotovosti alebo kartou môžete aj na mieste, u nás v obchode
pri prevzatí tovaru.Veríme, že aspoň takto poskytneme vám - našim zákazníkom, ústretovú cestu aj v tejto neľahkej situácii. Snažíme sa spraviť všetko preto, aby sme s vami aspoň na malú chvíľku zostali v kontakte a aby ste si mohli pohodlne (hlavne vy, naši lokálni zákazníci z Prievidze a blízkeho okolia) vyzdvihnúť suroviny na tvorbu prírodnej kozmetiky čo najskôr.


S úsmevom v respirátore cez výdajné okienko vás pozdravujú


vaši priatelia z tímu Handymade

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.