ZÁKLADNÉ SUROVINY

Jojobový olej, LZS, BIO kvalita 500 ml

Skladom: 0 bal.
Kód produktu: OL199_500
INCI: Simmondsia chinensis Oil
Krajina pôvodu: Izrael
Dátum minimálnej trvanlivosti: 6/2023
Šarža: LOT0011731
Jednotková cena: 59,98 € / l

29,99 € s DPH

Popis produktu

Jojobový olej, LZS, BIO kvalita

Jojobový olej sa vyrába lisovaním za studena semien rastliny Jojoby čínskej (Simmondsia chinensis). Nami dodávaný jojobový olej je najvyššej BIO (organickej) kvality s certifikátom od SOIL ASSOCIATION. Je to vlastne tekutý vosk s unikátnym pomerom vysoko nenasýtených mastných kyselín, ktorý má nezameniteľné miesto pri aromaterapickej starostlivosti o pleť.
Na rozdiel od iných olejov je jojobový olej chemickým zložením veľmi podobný ľudskému mazu, dobre sa rozotiera a vstrebáva do pokožky a reguluje jej vlhkosť.

Tento olej je obzvlášť vhodný do všetkých kozmetických produktov určených na starostlivosť o pleť, ktoré hydratujú, vyživujú a chránia.

Vyskúšate si z neho vyrobiť balzam na pery alebo výživnú masku na vlasy. Navyše má prirodzený ochranný faktor SPF 5, takže pokožku prirodzene cháni pred slnečným žiarením. Obsahuje vitamín A, B1, B2, B6 a je aj zdrojom vitamínu E a kyseliny myristovej.

Bližšie informácie o kvalite výrobku nájdete v ateste, ktorý aktualizujeme vždy s novou šaržou.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky. 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.