ZÁKLADNÉ SUROVINY

Kokosový vosk 100%, prídavný vosk, 1 kg

Skladom: 28 bal.
Kód produktu: SV900_1000
INCI: Hydrogenated coconut oil
Krajina pôvodu:
Dátum minimálnej trvanlivosti:
Šarža: 1849908 + 1889805
Jednotková cena: 13,99 € / kg

13,99 € s DPH

Popis produktu

Čistý kokosový vosk je určený na výrobu sviečok, ale nie ako samostatný vosk, ale ako prídavok do voskov. Ide o hydrogenovaný kokosový olej na vosk. Okrem použitie do sviečok je výborný na použite do kozmetických produktov ako zvlhčovač pokožky, do balzamov na pery, pri výrobe riasenky a podobne.

Má pomerne nízku teplotu topenia a je mäkký v prípade potreby je možné použiť iný tvrdší vosk (sójový, včelí, repkový, karnaubský, kandelilový) na dosiahnutie tvrdšej konzistencie. čistý kokosový vosk sa do iných voskov pridáva z dôvodu ich zmäkčenia a tiež zlepšenia veľkosti bazéna.

Neodporúčame ho používať ako samostatný vosk na výrobu sviečok, keďže ako samostatný vosk nemá vyvážené všetky potrebné vlastnosti.

Vosk nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín (GMO).

Viac o kokosovom vosku si môžete prečítať na našom blogu.

Viete, prečo je rastlinný vosk lepšou alternatívou či ako si vyrobiť prírodnú sviečku a aké sú jej výhody?
Navštívte náš blog a dozviete sa viac:
Výroba sviečok

Upozorňujeme, že výroba sviečok a práca s voskom je veľmi komplexný proces. Vstupujú doň mnohé faktory a každý z nich môže ovplyvniť výsledný produkt. Každá kombinácia vstupných surovín a výrobného procesu by mala byť odskúšaná na malej výrobnej várke a akékoľvek problémy odstránené pred tým, ako sa spustí výroba z väčšieho množstva vosku.

Na stiahnutie

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.