FARBIVÁ A VÔNE

Vonný olej, Bergamot & Oud, 10 ml

Skladom: 80 bal.
Kód produktu: VO262_10
INCI: Parfum/Fragrance
Krajina pôvodu: Poľsko
Dátum minimálnej trvanlivosti: 1/2024
Šarža: 20230117
Jednotková cena: 239,00 € / l

2,39 € s DPH

Popis produktu

Vonný olej, Bergamot & Oud,

Táto vonná kompozícia je inšpirovaná známym unisex parfumom. Začína pri tónoch beragmotu a virgínskeho cédra, plynule prechádza do citrónu s nádychom ibišteka a praženej vanilky a končí pri základných tónoch agarového dreva, oud a ružového korenia.

Obsah vanilínu:  0% (táto hodnota zahŕňa všetky formy vanilínu)

Bod vzplanutia: >100°C

Dávkovanie: kozmetika a mydlá 1-5%, sviečky 5-10% (presné maximálne dávkovanie podľa typu produktu si pozrite v priloženom IFRA dokumente).

Upozornenie: V prípade, že vôňa obsahuje vanilín, môže mať tendenciu zafarbiť kúpeľové a telové výrobky a mydlo. Dôkladne preto vôňu otestujte.

Tieto vonné oleje sú syntetické oleje vyrobené v EÚ a spĺňajú najprísnejšie normy IFRA. Vône sú 100% koncentrované (nezriedené) a prvotriednej kvality.

Sú vhodné na použitie do mydiel a kozmetických prípravkov ako krémy, pleťové mlieka, šampóny a sprchové gély, šumivé bomby do kúpeľa, parfumy, ale tiež do aromalámp a rovnako tiež do sviečok.
Tieto vonné oleje nie sú vhodné na použitie na pery, do prípravkov na pery použite vône z kategórie Príchute a vône do balzamov.

Žiadna z vôní nie je testovaná na zvieratách. Skladujte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosah detí a zvierat.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.

Prehľad alergénov a IFRA dokument nájdete v sekcii na stiahnutie.