ZÁKLADNÉ SUROVINY

Základ do difuzéra/báza, 500 ml

-10%
Skladom: 0 bal.
Kód produktu: Diff001_500
INCI: Ethoxydiglycol
Krajina pôvodu: USA
Dátum minimálnej trvanlivosti: 10/2022
Šarža: 715677
Jednotková cena: 26,98 € / l
Pôvodná cena 14,99 €

13,49 € s DPH

Popis produktu

Základ do difuzéra/báza,

Pre prevoňanie vášho domova či iných priestorov sa hodí báza do difuzéra s trstinovými paličkami. Báza do difuzéra predstavuje nosný olej, ktorý pomôže s uvoľnením vône vašich vybraných aromatických olejov pri použití difuzéra s trstinovými tyčinkami. Báza do difuzéra slúži na kombinovanie s esenciálnymi a vonnými olejmi, vďaka báze aromatické zložky dobre vzlínajú po tyčinke a ľahko sa odparujú. Pridanie bázy do difuzéra pomáha zlepšiť výslednú vôňu.
Báza do difuzéra sa vo väčšine prípadov používa v pomere 75 % až 50 % difúzneho oleja na 25 % až 50 % vonného či éterického oleja. Dávku môžete upraviť podľa želanej intenzity vôni alebo viskozity olejov.
Pri použití veľmi aromatických či viskóznych olejov využite ako základ až 75 % bázy do difuzéra a zvyšok bude tvoriť vonný olej. Pokiaľ máte problém so vzlínaním silno viskóznych vonných olejov po trstinovej tyčinke, nahraďte ich menej viskóznymi olejmi alebo použite väčší podiel bázy do difuzéra.
Pri používaní difuzéra s trstinovými tyčinkami nekombinujte vonné oleje s látkou DPG. DPG totiž spôsobuje zastavenie vzlínania po tyčinke a neumožní vonnému oleju, aby sa vyparoval.

 

Akciová cena sa vzťahuje na tovar so skrátenou zárukou.