ZÁKLADNÉ SUROVINY

Základ na výrobu telového masla, 100 g

-38%
Skladom: 0 bal.
Kód produktu: BASE10_100
INCI: Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerly Stearate, Theobroma Cocao (Cocoa) Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Coco Glucoside, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid
Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo
Dátum minimálnej trvanlivosti:
Šarža:
Jednotková cena: 24,90 € / kg
Pôvodná cena: 3,99 €

2,49 € s DPH

Popis produktu


Kozmetické bázy sú v podstate hotové kozmetické produkty, ktoré si viete individualizovať pridaním vôní, farieb, prípadne doplňujúcich aktívnych látok vhodných pre daný produkt. Sú určené pre tých, ktorí si chcú vytvoriť vlastný produkt, ale boja sa zatiaľ vytvárať si vlastné recepty.

Základ na výrobu telového masla je vyrobený zo slnečnicového oleja, bambuckého masla a kakaového masla. Výsledné maslo má bohatú a krémovú textúru. 

Bázu stačí zahriať a pridať ďalšie prísady, ako je farba, vôňa, prípadne aktívne látky rozpustné v tukoch. Výsledné maslo sa veľmi ľahko roztiera a vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hladkú. Je určené pre normálnu a suchú pokožku.

Všetky dodávané suroviny sú v kozmetickej kvalite, nevhodné na vnútorné použitie. Pri manipulácii používajte vhodné ochranné prostriedky.